"Papierowe warsztaty"

Krótkie podsumowanie:

W czasie ferii zimowych GBP w Rymanowie zaprosiła dzieci w wieku szkolnym na zajęcia, które odbyły się we środę 13 i 20 lutego.Podczas "Papierowych warsztatów", dzieci samodzielnie wykonywały papierowe serduszka i kolorowe ważki, rozwijając przy tym swoje zdolności manualne. Dodatkową atrakcją był teatrzyk Kamishibai, czyli teatrzyk papierowy. Dzieci wysłuchały bajki „ Legenda o Skarbniku”.

W piątek 15 lutego odbyły się także zajęcia biblioteczne, przeprowadzone dla grupy świetlicowej ze Szkoły Podstawowej w Rymanowie. Dzieci poznały pracę bibliotekarza, a także mogły same poszukać wskazane książki. Na zakończenie otrzymały pamiątkowe zakładki         i wpisały się do kroniki biblioteki.

Dzisiaj: 17 Sie 2019