Spotkania z przedszkolakami.

W tym tygodniu pracownicy GBP w Rymanowie czytali przedszkolakom bajki z serii "Misia Marysia".

Misia Marysia to rezolutna kilkuletnia dziewczynka, która  musi pożegnać pieluszkę, wybiera się do przedszkola, urządza urodziny, boi się ciemności, nie może się doczekać przyjścia na świat braciszka, złości się z byle powodu... Każda opowieść kończy się dobrze, problemy zostają rozwiązane, a dobre pomysły Misi Marysi i jej rodziców sprawdzają się w praktyce. Maluchy razem z nią przeżywają chwile radości i smutku, uczą się nowych słówek i wyrażania własnych myśli, dorośli zaś, podpatrując mamę i tatę Koala, dowiadują się, jak mądrze pomóc maluchowi.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Dzisiaj: 27 Maj 2019