BIBLIOTEKA gora
Spotkanie autorskie

 

W dniu 23 maja 2019 roku w Kinie „Sokół” odbyło się zorganizowane przez GBP w Rymanowie, spotkanie autorskie z      p. Renatą Piątkowską. Pani Renata jest autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży min.: ”A może właśnie tak”, „Ciekawe co będzie jutro?”, „Dziadek na huśtawce”, „Która to Malala?”, „Wszystkie moje mamy”, „Mruk. Opowiadania o kotkach, kotach i kociskach”.

Spotkanie, na które zostali zaproszeni uczniowie kl. VI SP  z Klimkówki, Posady Górnej, Sieniawy, Milczy i Bzianki, poświęcone było p. Irenie Sendlerowej.  Autorka opowiadała o życiu i umieraniu w warszawskim getcie, o bezinteresownej pomocy żydowskim dzieciom niesionej przez Irenę Sendlerową.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać fragmentów książki „Wszystkie moje mamy”, czytanych przez zawodowego lektora p. Elżbietę Malwinę Kożurno.

Na zakończenie wręczono nagrody laureatom konkursu literackiego „ Mój jeden dzień z Ireną Sendlerową – kartka z pamiętnika”, ogłoszonego przez GBP w Rymanowie w ramach „Tygodnia Bibliotek”.

Nagrodzono:

I miejsce:    Aleksandra Hanus – kl. VII SP Posada Górna

II miejsce:   Magdalena Rygiel – kl. VII SP Klimkówka

III miejsce: Adrianna Michalak – kl. VI SP Klimkówka

Wyróżnienia:   Oliwia Barć – kl. VI SP Klimkówka

Szymon Barć – kl. VI SP Klimkówka

 


 
BIBLIOTEKA PRZYCISKI


LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj82
mod_vvisit_counterWczoraj62
mod_vvisit_counterTen tydzień144
mod_vvisit_counterTen miesiąc849
mod_vvisit_counterWszystkich133557

Dzisiaj: 12 Lip 2020