BIBLIOTEKA gora
MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

 

Jak przystąpić do projektu? - Informacja dla rodziców:


1. Odwiedź z dzieckiem jedną z bibliotek biorących udział w akcji - GBP w Rymanowie lub jej filie.

2. Poinformuj bibliotekarza, że chcecie przystąpić do projektu MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK.

3. Zapisz dziecko do biblioteki, wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę "Pierwsze czytanki dla ..." oraz Kartę Małego Czytelnika, do której Twoje dziecko będzie zbierało naklejki - jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego.

4. Pozwól dziecku samemu dokonać wyboru książki, nawet jeśli wydaje Ci się nietrafiony. Jeśli będzie to książka wybrana przez dziecko, to z pewnością chętnie po nią sięgnie po powrocie do domu.

5. Przeczytajcie wspólnie wypożyczoną książkę. Postaraj się poświęcić czas całkowicie na wspólne czytanie. Spraw, by ten czas był wyjątkowy tylko Wasz. Niech wspólne czytanie stanie się rytuałem, z którego oboje będziecie czerpać wielką przyjemność.

6. Oddajcie książkę do biblioteki i wypożyczcie kolejne. Pamiętaj o zabraniu Karty Małego Czytelnika i pozwól maluchowi przykleić na nią naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek Twoje dziecko otrzyma imienny dyplom. To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także Waszych wspólnych przygód z książką.

 

Zapraszamy do GBP w Rymanowie i jej filii - do odebrania Wyprawki Czytelnicze dla najmłodszych!

 
BIBLIOTEKA PRZYCISKI


LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj105
mod_vvisit_counterWczoraj387
mod_vvisit_counterTen tydzień492
mod_vvisit_counterTen miesiąc3065
mod_vvisit_counterWszystkich129799

Dzisiaj: 25 Maj 2020