Biblioteki otwarte dla czytelników.

Drodzy czytelnicy!

Od poniedziałku tj 4 maja 2020 roku GBP wraz z filiami otwiera się dla czytelników.

Niestety, będą pewne utrudnienia i obostrzenia jeśli chodzi o korzystanie ze zbiorów:

1. Nie będzie wolnego dostępu do półek.

W związku z tym, prosimy o wcześniejsze dokonywanie zamówień on-line. Osoby, które tego nie uczynią, będą "zdane" na sugestie bibliotekarza.

2. Czytelnicy będą obsługiwani pojedynczo.

W związku, z tym proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. To bibliotekarz będzie szukał i przynosił każdemu czytelnikowi książki, więc obsługa będzie trwała dłużej niż dotychczas.

Pamiętajmy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Przychodzimy do biblioteki w maseczkach i rękawiczkach. Czekając w kolejce zachowujemy bezpieczny odstęp min. 1,5 metra.

3.  W soboty biblioteka będzie nieczynna do odwołania.

4. Zwracane książki poddane zostaną 4-dniowej kwarantannie.

Myślę, że uśmiech i wzajemny szacunek pozwolą nam przetrwać ten trudny dla Wszystkich czas.

Zapraszamy!

Dzisiaj: 09 Sie 2020